Programy

Adres internetowy Krótki opis
Kerio Personal Firewallhttp://www.kerio.tk Kerio-Tiny Personal Firewall jest łatwym w użyciu osobistym firewallem, który zabezpiecza przed atakami hakerów. Program zawiera technologię WinRoute Pro, który posiada certyfikat ICSA. Kerio-Tiny Personal Firewall jest również częścią nowego systemu centralnego zarządzania bezpieczeństwem (CMDS), systemu wdrażanego w US Air Force na ponad 500,000 komputerów.
PGPhttp://www.infonet.com.pl/pgp/ Program służący do szyfrowania różnego rodzaju danych i informacji przechowywanych w formacie elektronicznym. Wykorzystuje on metodę kodowania/rozkodowania, która jak do tej pory nie została przez nikogo na świecie "złamana", tzn. nie został znaleziony sposób na rozszyfrowanie informacji bez posiadania znajomości hasła szyfrującego. Program jest rozpowszechniany na całym świecie bezpłatnie bez żadnych ograniczeń (dokładnie: to rozpowszechniana jest jego tzw. międzynarodowa wersja - przeczytaj poniżej dlaczego). Każdy może wykorzystywać PGP do ochrony własnych danych, informacji, korespondencji i być przy tym pewnym, że nawet największe superkomputery, którymi dysponują tylko rządy albo agencje wywiadowcze, nie będą w stanie rozszyfrować tych danych.
The Bat!http://www.thebat.pl The Bat! jest programem przeznaczonym do obsługi poczty elektronicznej, spełniającym potrzeby każdego, nawet najbardziej zaawansowanego użytkownika. Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, dzięki czemu nawet nowicjusz bardzo szybko go polubi i z łatwością będzie mógł z niego korzystać. The Bat! wykonuje wszystko, czego można oczekiwać od programu pocztowego, a nawet jeszcze więcej...

Linki zagraniczne

 
 
XHTML CSS
Webmaster.net.pl      2021