Praca

Adres internetowy Krótki opis
http://www.bestoferta.pl Serwis ten powstał z myślą o młodych ludziach - studentów i absolwentów, którzy myślą o swojej karierze zawodowej.
http://www.cvonline.pl Serwis obecny w ośmiu krajach Europy Środkowej i Wschodniej, jest nowoczesną firmą, łączącą usługi tradycyjnego doradztwa personalnego z technologią internetową. Serwis oferuje kilka pakietów usług internetowych, które mogą być użyte w różnych kombinacjach, począwszy od zamieszczenia ogłoszenia po dostęp do interaktywnej bazy danych i możliwość jej przeszukiwania według różnych kryteriów.
http://www.epuls.praca.gov.pl Oferty pracy są aktualizowane co pełnš godzinę na podstawie danych przesyłanych z urzędów pracy z terenu całej Polski.
http://www.praca.gazeta.pl Ogłoszenia pochodzą z wydania krajowego i ze wszystkich dodatków regionalnych Gazety Wyborczej. Można znaleźć tutaj ponad minimum 1000 ogłoszeń drobnych jak i oferty agencji doradztwa personalnego.
http://www.gratka.pl Ogłoszenia dodawane są codziennie z czternastu polskich gazet lokalnych i nie trzymamy ich dłużej niż tydzień. W serwisie prezentowane są artykuły i informacje pochodzą z gazet wydawanych przez Polskapresse, Gazety Olsztyńskiej, Expressu Bydgoskiego, Kuriera Lubelskiego, Życia Warszawy oraz Kuriera Szczecińskiego.
http://www.hrk.pl System HRK, to efektywne, a zarazem proste w użyciu Internetowe narzędzie wspierające proces rekrutacji i selekcji pracowników. System HRK otwiera nowe możliwości zarządzania procesem rekrutacji gwarantując.
http://www.info.net.pl Ogłoszeniowy serwis ofert pracy dedykowany jest informatykom, programistom i webmasterom.
http://www.jobaid.pl Użytkownicy serwisu otrzymują do swej dyspozycji funkcjonalny i skuteczny serwis przygotowany i prowadzony przez specjalistów z dziedziny doradztwa personalnego i HR. Zasadnicza część serwisu zawiera przegląd aktualnych ofert pracy wraz z opisem i podaniem kontaktu do potencjalnego pracodawcy. Oferty można przeglądać wg różnych kryteriów.
http://www.jobpilot.pl Serwis oferuje przeszukiwania krajowych i międzynarodowych ofert pracy, łatwego i efektywnego wyszukiwania ofert pracy wg określonych kryteriów oraz słów kluczowych, bezpośredniego składania aplikacji za pomocą e-mail, powiadamiania za pośrednictwem poczty elektronicznej o nowych ofertach spełniających zapamiętane kryteria.
http://www.jobs.pl Serwis ma na celu kojarzenie pracowników z pracodawcami. Na stronach giełdy można również znaleźć pomoc w napisaniu C.V., zasadach jakie obowiązują podczas rozmowy kwalifikacyjna i negocjowaniu pensji.
http://www.jobuniverse.pl JobUniverse jest pierwszym polskim internetowym serwisem rekrutacyjnym, skierowanym wyłącznie do specjalistów związanych z informatyką i telekomunikacją. Serwis zamieszcza najnowsze oferty pracy dla programistów, inżynierów sieciowych, administratorów systemów i baz danych, konsultantów, grafików komputerowych, webmasterów, menedżerów projektów informatycznych i innych specjalistów branży IT.
http://www.linkpraca.pl Praca stała oraz praca czasowa - oferty, ogłoszenia drobne, doradztwo personalne.
http://www.planner.pl Misją firmy jest wykreowanie wizerunku polskich studentów jako przyszłych twórców biznesu, kultury, techniki. Ludzi, których zadanie , przyzwyczajenia i poglądy są ważne już teraz, a wkrótce będą decydujące. Firma dąży do pozostania na rynku pomostem między światem akademickim a środowiskiem komercyjnym.
http://www.praca.pl Oferty pracy z różnych rejonów Polski.
http://praca.onet.pl Serwis oferuję rozbudowane możliwości przeszukiwania ofert pracy. Witryna zawiera wiele informacji dotyczących szukania pracy jak również porady prawne.
http://www.praca.money.pl Serwis został stworzony z myślą o Wszystkich, którzy poszukują aktualnych informacji pomocnych w podejmowaniu decyzji dotyczących ich kariery zawodowej. Na stronach serwisu udostępniono skuteczne i wygodne narzędzia do wymiany informacji pomiędzy pracodawcami i osobami zainteresowanymi rozwojem swojej kariery zawodowej i zmianą miejsca pracy.
http://www.praca.ucz.pl Serwis zawiera dużo ilość informacji na temat poszukiwania pierwszej pracy. Przedstawia różne wskazówki, informacje na temat prowadzenia rozmowy, testy i inne przydatne informacje.
http://www.pracuj.pl Pracuj.pl jest portalem tematycznym na temat pracy, kariery i edukacji skierowanym do młodych i wykształconych osób w wieku 20-29 lat, głównie studentów, absolwentów oraz osób z kilkuletnim doświadczeniem w pracy.
http://www.topjobs.pl Ogłoszenia dodawane są przez cały czas. Istnieje możliwość powiadomienia przez serwis o interesującej Cię pracy, kiedy pojawi się ogłoszenie spełniające kryteria podane przez Ciebie podczas rejestracji.
http://www.tvp.pl/przystanekpraca/ Przystanek Praca to program o rynku pracy, który ma zachęcić ludzi do działania. Wskazać im drogę do znalezienia pracy, pokazać sposoby, za pomocą których można zbudować sukces zawodowy. Przystanek Praca nie jest adresowany do ludzi biernych. Audycja może pomóc tylko aktywnym, zdecydowanym na podjęcie walki z marazmem i beznadzieją na rynku praca.
http://www.wakaty.com.pl Najnowsze oferty pracy. Serwis daje możliwość przeszukiwania krajowych ofert pracy z wszystkich gałęzi usług i przemysłu. Ogłoszenia dodawane są codziennie a kandydaci mają możliwość odpowiedzieć on-line na wybrane przez nich oferty. Pracodawców wspieramy w realizacji projektów rekrutacyjnych oferując im profesjonalny serwis ogłoszeniowy.

Linki zagraniczne

http://www.job.com http://www.job-interview.net http://www.jobtrak.com http://www.jobweb.com
 
XHTML CSS
Webmaster.net.pl      2021